October 3, 2018

Kayıt Ol

ÇEŞİTLİ BAHANELER 🙂

Dans etmek içim eşim yok!
Bize sorarsanız bahanesi de yok!
Sizin gibi partneri olmadan derslere gelen katılımcılar var. Onlarla ders boyunca çalışabilirsiniz. Gereğinde üst seviyedeki öğrenciler, asistanlar ve eğitmenler sizlere eşlik ediyor… Ayrıca ders sırasında eş değiştirmek de mümkün…

Zamanım yok !
Bize sorarsanız bahanesi de yok!
Dans okulumuz şehrin merkezinde bulunmaktadır. Ulaşımı çok kolaydır. Derslerimizin süresi 1 saat 15 dakikadır. Yoğun bir gün veya mesaiden sonra dans derslerimiz hem stres atmanızı hem de dinlenmenizi sağlayacaktır.

Daha önce tango yapmadım, becerebilir miyim? Yaşım uygun mu?
Bahane yok!
Tabii ki siz de tango yapabilirsiniz. Herhangi bir dans geçmişine gerek yok. Tango artık evrensel bir dans. Bugün Türkiye’de ve dünyada her yaştan insan tango yapıyor. Tango dansını öğrenmek çok kolay. Doğaçlama bir dans olduğu için, keyif aldığınız ve hissettiğiniz şekilde dans edebilirsiniz. Gelin bu tutkunun bir parçası olun.

Ne zaman dans etmeye başlayabilirim? Uzun zaman alır mı?
Bahane yok!
Bu tamamen size bağlı. Dans eğitimi hiç bitmeyecek bir süreç.”Herşeyi öğrendikten sonra dans etmeye başlayayım” derseniz zaman kaybetmiş olursunuz. Tango dansının temellerinin alınması bir kaç ay sürecektir. Ne kadar emek verdiğiniz çok önemlidir. Ancak bir kaç ay sonra dans etmeye başlayabilirsiniz.

Peki ya ücretler?
Bahane yok!
İyi okul ve iyi eğitmenler arasındaki ücret çok az değişkenlik gösterir. Amacımız tangoya başlayacak insanların ilk önce iyi eğitim alması, daha sonra bunu bizden alması. Dans etmek ve dans eğitmenliği en zor mesleklerdendir. Yıllar süren çalışma ve birikim gerekmektedir.
Daha ucuz diye seçeceğiniz eğitmenler sizi danstan soğutabilir ve istediğiniz kaliteli eğitime ulaşmanızda sıkıntı yaratabilir.